نمایه

namye

تاریخچه شرکت شیشه لیا به چهل سال پیش برمی گردد، زمانی که مالکین و مدیران فعلی آن، شرکت پارس شیشه را که تولید کننده شیشه ایمنی اتومبیل و ساختمان است، تأسیس نمودند. شیشه لیا در سال 1380 به منظور گسترش فعالیت و ظرفیت تولید و همچنین پاسخگویی به نیاز رو به فزونی بازار ایران به شیشه فلوت با کیفیت بالا، فعالیت خود را آغاز نمود.

شیشه لیا در خارج از شهر قزوین واقع شده است و هم اکنون به عنوان یکی از شرکت های برتر تولید کننده شیشه فلوت شناخته می شود. محصولات این شرکت در صنایع شیشه های اتومبیل و ساختمان، خودروسازی، آینه و شیشه های تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه شیشه لیا با مشارکت فنی شرکت گلاوربل (زیرمجموعه گروه AGC، بزرگترین و برترین گروه تولید کننده شیشه در جهان) در زمینی به مساحت 300.000 متر مربع طراحی و احداث شده است.

تأکید مدیران این مجموعه همواره بر تولید براساس بالاترین شاخصهای کیفی محصول بوده و براساس همین فلسفه توجه ما بر ایجاد امکانات زیربنائی و ساز و کارهای مناسب جهت افزایش کارآمدی و تعهد کارکنان به افزایش کمی و کیفی تولید میباشد. با اطمینان ابراز می داریم که شرکت شیشه لیا و پارس شیشه محصولاتی با برترین شاخصهای کیفی تولید مینماید. همچنین، ما متعهد هستیم تا این روند را با توسعه مستمر و سرمایه گذاری بر فن آوری های نوین همواره ادامه ده